Në ‘luftë të ftohtë’ me Victoria Beckham për fustanin e dasmës? Nicole Peltz sqaron një herë e mirë të vërtetën

Nicole Peltz është gati të lërë pas dramën!

Gjatë muajve të fundit, kanë qarkulluar kudo thashetheme se Nicole Peltz është në luftë të ftohtë me nënën e bashkëshortit të saj Brooklyn Beckham, Victoria Beckham.

Në një intervistë të dhënë së fundmi, Nicole ka shprehur edhe një herë se nuk ka dramë mes saj dhe vjehrrës së saj.

“Ata janë vjehërr të shkëlqyer,” tha Nicole për “Grazia”, për Victoria dhe David Beckham .

Përpara se të martohej me Brooklyn në prill, u raportua se Nicole do të vishej në dasmë me një fustan nga Victoria. Megjithatë, shumë njerëz u habitën kur panë Nicole të veshur me një fustan të personalizuar Valentino në ditën e saj të madhe.

“Epo, unë po planifikoja të vishja fustanin e nusërisë së Victoria dhe isha vërtet shumë e emocionuar që mund të vishja një dizajn që krijoi vjehrra ime e ardhshme. Mendova se ishte kaq e bukur dhe një histori kaq e bukur” shpjegoi Nicole në intervistën e saj.

Pak para dasmës, atelieja e Victoria-s pretendoi se nuk mund të kalonin me dizajnin që kishte në mendje Nicola, duke shtuar se ajo, një mikeshë, stilistja e saj Leslie Fremar dhe mamaja e saj Claudia po punonin për të dizajnuar një fustan martese të Victoria Beckham, të cilën ajo ishte e emocionuar ta vishte.

“Mendova, ‘Oh, kjo do të jetë shumë argëtuese. Një nga shoqet e mia më të mira dhe mamaja ime.’ U lidhëm për të filluar dizajnimin e fustanit dhe më pas kaluan disa ditë dhe unë nuk dëgjova asgjë”, tha Nicole .

“Victoria telefonoi mamin tim dhe tha se atelieja e saj nuk mund t’ia dilte. Kështu, fola me nënën time dhe Leslie-n dhe thashë: ‘Epo, për fat të keq, kjo nuk mund të ndodhë, kështu që cili është hapi tjetër?’”, shpjegoi Nicole Unë kam qenë një fanse e Valentino-s dhe modës së tyre për kaq shumë kohë. Unë isha vërtet me fat që munda të udhëtoja në atelie për të provuar fustanin. Kështu ndodhi në të vërtetë.”

Nicole më pas tha se komentet negative për të mos veshur një fustan Victoria Beckham e mërzitën vërtet.

“Kur lexova gjëra që thonë [gjëra të tilla si] nuk kisha planifikuar të vishja një fustan [ Victoria Beckham ] apo gjëra të tilla, lëndon ndjenjat e mia,” pranoi NicolePërpiqem të mos e lejoj, por thjesht nuk është e vërteta. Është pak e keqe kur thoni, ‘Oh, njerëzit mendojnë kështu’, por thjesht nuk është e vërtetë.

Share With:
Translate »
36 Views