Në muaj mjalti: Gjiko dhe Elita na konfiromjnë shtatzaninë me këtë video

Ata janë çifti i sapo martuar më i famshëm i momentit në vendin tonë. Gjiko dhe Elita Rudi kanë treguar sot përmes postimeve në Instastory se kanë filluar muajin e tyre të mjaltit. Mirëpo veçse po pushojnë në një vend magjik, duket se reperi po kujdeset në maksimum t’i bëjë qejfin bashkëshortes së tij.


Ai ka publikuar disa Instastory ku tregon se po e mbush Elitën me dhurata dhe deri tani i ka blerë një çantë dhe një palë vathë. Por ne vumë re diçka tjetër, më të bukur se çdo gjë materiale.


Edhe pse e veshur me të zeza, Elita nuk arrin ta fshehë dot barkun që tashmë është rrumbullakosur plotëshisht dhe ju mund ta vëreni lehtë.


Kot po mundohesh ta fshehësh Elita, lajmet e bukura të gjithë i presim me kënaqësi! /Kids’Time/

Share With:
Translate »
1112 Views