Në muajin e tetë të shtatzanisë dhe Arta duket për mrekulli me barkun e rrumbullakosur

Vetëm edhe një muaj ka mbetur që këngëtarja e njohur të bëhet nënë për herë të tretë. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Arta Bajrami e cila ka kohë që ka konfirmuar se po pret fëmijën e saj të tretë. Ndonëse, shtatzënë Arta duket se po mban linjat e saj në formë. Të paktën kështu mund ta vëreni përmes një fotografie që ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram. Ajo duket shumë bukur ku edhe ka treguar se është në muajin e tetë të shtatzënisë, vetëm se shprehim keqardhjen për ngjyrën që ka veshur Arta, në mungesë të babait të saj të ndjerë.

Share With:
Translate »
1212 Views