Në muajt e fundit të shtatzanisë dhe me forma perfekte? Zaimina na tregon sekretin

Është përfolur shumë në media shtatzania e saj. Por ajo ç’ka habit të gjithë janë linjat e saj perfekte që ajo vazhdon të ketë edhe pse është shtatzënë në muajt e fundit. Dje Zaimina ka publikuar një foto nga vakti i saj i drekës. Vëmë re që mami Zaimina nuk është shtatzëna klasike që do brumra e ëmbëlsira pafund! Ajo është duke u ushqyer shumë shëndetshëm dhe duke i dhënë bebit të saj të gjithë ushqimin bio të nevojshëm. Thua të jetë ky sekreti i elegancës së saj edhe në këtë periudhe? /Kids’Time/

Share With:
Translate »
583 Views