Foto e fundit nga Khloe, i sqaron të gjitha thashethemet mbi shtatzaninë e saj

Në familjen Kardashian-Jenner kohët e fundit po flitet vetëm për shtatzëni. Kim, Khloe dhe Kylie thuhet se do të bëhen së shpejti nëna,

Sot do të flasim konkretisht vetëm për njërën prej tyre. Khloe Kardashian thuhet se do të sjellë në jetë një djalë, edhe pse ajo vetë nuk e ka konfirmuar një gjë të tillë.

Gjthsesi, ylli i serialit “Keeping Up With Kardashians”, ka publikuar një foto që reklamon linjën e saj të veshjeve, Good American, dhe ku fansat kanë vërshuar me komentet e tyre për barkun.

Disa prej tyre shkruajnë që tashmë Khloe duket që është shtatzënë, ndërsa disa të tjerë shkruajnë se ajo nuk është shtatzënë, dhe gjithë këtë kohë është tallur me fansat e saj që i ka lënë të mendojnë se është shtatzënë.

Share With:
Translate »
642 Views