Në mungesë të babit… ja si i llaston Angelina fëmijët e saj…

Angelina Jolie është fotografuar vetëm para pak orësh teksa shëtit nëpër qytetin e New York-ut së bashku me tre fëmijët e saj më të vegjël, Shiloh, Knox dhe Vivienne. Ajo çfarë i bëri përshtypje paparacëve ishin çantat e mëdha me dhurata dhe lojra për të llastuar fëmijët e saj. Portale të ndryshme online janë shprehur se Angelina shfaqet gjithmonë modeste pasi edhe pse i figurojnë miliona para në bankë ajo i mëson dhe trajton fëmijët e saj si të ishin normalë e jo në qendër të vëmendjes. Ata mund të kërkojnë çfarë të duan por në fund të ditës do të marrin atë çfarë meritojnë.

Share With:
Translate »
849 Views