Në prag të dasmës, nëna e Turjanit mesazh prekës për çiftin

Kur na ndajnë vetëm pak orë nga dasma e Orinda Hutës dhe Turjan Hyskës, empcionet janë shumë të mëdha. Mëngjesin e sotëm nëna e Turjanit, Elida Hyska shkruan në Facebook: “Miqte e mij… sot dite e bukur per mua!! Zemra ime ,gezimi i pare i jetes , motivi i saj,Turi… kurorezon martesen me Orinden,vajzen qe solli gezimin e pafund ne jeten tone ,jam e lumtur qe e ndaj me ju!!!”

Share With:
Translate »
1772 Views