Në pritje të ëmbël! Princeshat e Disney-t siç nuk i keni parë kurrë

Pasi kemi parë shumë filma vizatimorë të Disney-t, shumë prej nesh e kanë pyetur shpesh veten se çfarë fshihet pas atij fundit të lumtur. Një artiste ruse, e quajtur Oksana Zolotareva Pashenko, na jep një shans të shikojmë jetën çifteve të famshme të Disney-t dhe familjeve të tyre pas asaj që kemi parë në filma. Princeshat e animuara për herë të parë mund t’i shohim me barkun e rrumbullakosur, në pritje të ëmbël…

Shuani kureshtjen, duke parë disa çifte të famshëm të Disney-t në pritje të fëmijëve të tyre.

Aladdin dhe Jasmine

Herkuli dhe Meg

Mulan dhe Shang

Belle dhe Adam (Bisha)

Pokahontas dhe Xhon Smith

Hirushja dhe Princi i saj

Borëbardha dhe Ferdinand

Aurora dhe Filip

Ariel dhe Erik

Esmeralda dhe Febo

Rapunzel dhe Flyn

Share With:
Translate »1303 Views