Në pritje të një djali? Përgjigjet me vepra, jo me fjalë Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një nga çiftet më të pëlqyer të showbizit shqiptar. Së fundmi ata kanë qenë shumë të komentuar për shkak të aludimeve se Xhensila është në pritje të fëmijës së dytë.

Xhensila e mohoi, por thonë se është vërtet

Pak kohë më parë Xhensila i mohoi thashethemet, por burime ekskluzive pranë “Bordo” kanë zbuluar gjininë e bebit numër 2 që këngëtarja dhe aktori presin. Mësohet se Xhensila është në pritje të një djali.

Xhensila e mohoi, por thonë se është vërtet

Dyshimet për shtatzëninë e artistes lindën pasi këngëtarja festoi ditëlindjen e saj të 30-të. Në fotot dhe videpit e publikuara gjatë festës, barku i këngëtares dukej paksa më i rrumbullakosur se zakonisht. Sakaq thuhej se gjatë festës këngëtarja nuk piu pije alkoolike, fakt ky që shtoi akoma më shumë dyshimet se ajo është në pritje të ëmbël

Këngëtarja ka publikuar në Instagram një foto nga palestra teksa në një status shkruan më pas: “Filluan prap më duket”.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Por Xhensila u përgjigj me vepra nëpërmjet një videoje në palestër. ./Kids’Time/

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

 

Share With:
Translate »
72 Views