Në tapetin e kuq me bashkëshorten dhe vjerrën që s’ju ndahet askund….

Në premierën e “Suburbicon” filmi i tij i fundit, në tapetin e kuq në Los Angeles, George Clooney ka sfiluar krah gruas së tij yll Amal Alamuddin. Dorë për dore, elegantë e të bukur, dy prindërit e rinj u rikthyen zyrtarisht në “shoqërinë e lartë”, por këtë herë ne version familjar… Bashkë me ta ishte edhe zonja Baria Alamuddin, vjehrra e George Clooneyt e cila sipas mediave të huaja është tejet prezente në jetën e çiftit.

Share With:
Translate »
821 Views