Nënë modele në karrierë, Adrola Dushi tashmë edhe moderatore

Adrola Dushi? Moderatore? Po ku? Në edicionin festiv të Mirage, më datë 1 janar.

Modelja postoi një klip promovues të emisionit në Instagram, ku vihen re të ftuarit e veçantë të ditës së parë të vitit; Tayna, Tuna, Xhensila Myrtezaj, Fifi, Blero dhe Afrona.

Adrola duket shumë mirë, sigurisht, me fustan të kuq pas trupit, buzë të kuqe dhe flokë të çuar pas. Në fund të videos, shkel syrin, sikur e di ç’po bën. Dhe vërtet, vetëbesimi që ka, transmetohet.

Share With:
Translate »
771 Views