Nga festa në maternitet, Ilva Tare bëhet nënë për herë të dytë

Gazetarja Ilva Tare ishte dje në një transmetim live maratonë në studio, me rastin e 10-vjetorit të televizionit Ora News.

Gjatë fjalës së saj në studio, Ilva tha se një pjesë e tyre vazhdojnë të jenë në krye të detyrës për t’ia përcjellë live publikut emocionet e një dekade dhe risitë e një tjetre që po vjen.

Por një ditë pasi e pamë në studio, u mësua se Ilva Tare është bërë nënë për herë të dytë.

Familjes së Eduard Selamit i është shtuar një trashëgimtar i vogël. Dyshja janë gëzuar me një vajzë pak vite më parë, ndërsa tani u bënë prindër të një vogëlushi.

Mësohet se mbrëmjen e djeshme moderatorja ka qenë në krye të detyrës dhe fill pas kësaj ka shkuar në maternitetin e Tiranës ku ka sjellë në jetë të voglin e saj.

I urojmë vogëlushit jetë të gjatë dhe të lumtur!

Share With:
Translate »
819 Views