Vedat Ademi i këndon djalit të vogël ninulla para gjumit por jo në shqip | Video

Para disa muajsh Vedat Ademi u bë baba për herë të dytë. Familja e tij u shtua me një djalë që mban emrin Eren Nik. Mbrëmjen e sotme Vedati ka ndarë një video teksa i këndon ninullat në anglisht para gjumit vogëlushit të tij. Dhe sigurisht nuk mund të mungonte një buzëqeshje e Eren Nikut për babain e tij. Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
1358 Views