Dita e baballarëve, fëmijët e personazheve publikë i urojnë kështu

Sot është Dita e baballarëve, një festë jo shumë e përhapur në vendin tonë por megjithatë nuk kanë munguar postimet dhe suprizat në rrjetet sociale për babain. Më shpejt festa ka mbërritur në familjen e Vedat Ademit në Amerikë ku djali i tij Jonart i ka përgatitur këtë kartolinë:  

Ndërkohë në story-n e instagramit të Lori Bala nuk ka munguar as urimi i vogëlushes Elois për babin DJ Olti. Në bluzën e saj shkruan: “Vajza e një mbreti”.


Po aq i ndjerë ka qenë edhe urimi i Argjentina Ramosaj për bashkëshortin e saj në emrë të djalit: “Gëzuar Ditën e Baballarëve për babain më të dashur e të kujdesshëm!” /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1431 Views