Një ditë e veçantë për Ledina Çelon dhe të birin

Është një kënaqësi e madhe për prindin teksa sheh realizimin e famijëve të tij, sidomos kur bëhet fjalë për rrugën akademike. Ndërsa emocionet më të mëdha janë në dy momentë kyce, ditën kur fëmija shkel shkollën për herë të parë dhe dita kur ai hedh kapelen e diplomimit. Pikërisht njërën nga këto ndjesi ka patur fatin të ndjejë këngëtarja Lediana Çelo ndërsa ka shopqëruar për në ditën e parë të klasës së parë, të birin Erlis. Familja e tyre jeton në Gjermani dhe mesa duket pushimet e tyre kanë mbaruar për, tu rikthyer tek një vit i vrullshëm akademik. Djaloshi bjond duket shumë bukur me veshjën që ka i zgjedhur mami, ndërkohë që ka në duar një dhuratë që nuk e dimë për kë është. Shumë suksese vogëlush në rrugën e gjatë të dijes!

 

Share With:
Translate »
704 Views