Një gjyshe seksi si Albëria provokon nga shtrati

Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të pëlqyera të publikut dhe gjyshja më seksi shqiptare.

Prej vitesh në skenë, Albëria njihet për format e saj mjaft seksi, e cila krahas moshës u bën konkurencë vajzave të reja.

Ndërsa në foton e publikuar së fundmi Albëria është shfaqur mjaft e nxehtë dhe provokuese. Ajo shihet mbi shtrat ndërsa ka veshur një këmishë të kuqe.

Me këtë foto këngëtarja ka lënë pa frymë ndjekësit.

Share With:
Translate »
682 Views