Një lajm i gëzueshëm nga familja Ndroqi

E gjithë Shqipëria foli për dasmën madhështore që pronari i “Ora News”, Ylli Ndroqi, i organizoi djalit të tij, Redonit. E pas dasmës, djali i tij Redoni dhe nusja me origjinë armene, Marjami, kanë qenë në qendër të vëmendjes për një kohë të gjatë. Me profesion gazetare, nusja e Ndroqit është edhe drejtore e Përgjithshme në “Ora News”.

Një vit pas dasmës, Ndroqi ka marrë një tjetër lajm të gëzueshëm. Ai do të bëhet gjysh për herë të parë!

Në “Ora News” po vjen një trashëgimtar i vogël dhe nuk na mbetet gjë tjetër veçse të themi: Urime dhe shtatzëni të mbarë Marjam!

Share With:
Translate »
1781 Views