Një mami seksi që kërcen pa problem në club, Xhensila shkëlqen në këngën e re

Në 1 Qershor mami Xhensila ka vendosur të publikojë videon e saj të re në bashkëpunim me këngëtarin kosovar Ardian Bujupi. Ajo e ka titulluar “Cika Cika” dhe duket sikur po ja bën dhratë të bijës për festën e fëmijëve.
Mesa kuptojmë nga pamjet e klipit, Xhensila ka qënë shtatzënë gjatë xhirimeve, por kjo gjë nuk e ka penguar aspak të duket mjaft seksi dhe e lirshme teksa kërcen me taka.
I vetmi detaj, që është ndryshe nga klipet e mëparshme të këngëtares bukuroshe, është kufizimi në veshje, pasi disa kilogramë më shumë nuk e kanë lejuar të ekspozojë format këtë herë. /Kids’Time/

Share With:
Translate »
863 Views