Një super lajm vjen nga këngëtarja shqiptare, në pritjen e ëmbël të dytë

Vasjari ka edhe një vajzë 3 vjeçare që quhet Khloe dhe e ka bekuar jetën e saj dhe të bashkëshortit prej pak vitesh. E vogla është modelja e mamit madje edhe pjesë e reklamave për biznesin e saj. Gjinia e bebes tjetër nuk është zbuluar akoma, por jemi kuriozë të dimë, a do jetë kaq publik sa është Khloe. Fansat e Zaiminës me siguri do i gëzonte shumë ky fakt./revistawho.com

 

Share With:
Translate »
151 Views