Një urim alla Endri Prifi për djalin e këngëtarit

Në familjen Prifti sot ka festë sepse djali i këngëtarit Endri Priftit feston 10 vjetorin e lindjes. Ka qenë vet artisti i cili nëpërmjet një statusi në “Instagram” ka përjellë një urim special për të birin.b“Ky djalka i babit, ky shpirti i babushit, ky zemra ime, sot mbushi 10 vje ç. Edhe 110 vje ç të tjera, t’i kesh me shëndet zemra e babit. Të jesh i fort dhe çdo sukses në jetë do të ndjek nga pas. Gëzuar Vasileon Prifti”-ka shkruar këngëtari bashkangjitur fotos së vogëlushit. Endri Prifti është përfolur shpesh për lidhjet e tij të dashurisë edhe pse ai vetë ka zgjedhur të jetë i rezervuar në këtë pjesë.

Share With:
Translate »
847 Views