Një xheloze e vogël si Ameli, foto e Albanit i thotë të gjitha

Nëse mungon Mirami është dikush që mund t’i raportojë asaj çdo lëvizje të Albanit. Ndoshta vetë Miriami nuk bëhet aq shumë xheloze për partnerin e saj, ama është një vajzë e vogël që dëshiron të dijë çdo gjë për kantautorin. E kush tjetër përveç të voglës Ameli, që tashmë që është rritur është akoma dhe më shumë kurioze.

Këngëtari ka publikuar një fotografi, në të cilën shihet i ulur pranë vajzës dhe Ameli ndjek me sy veprimet e këngëtarit në telefon. “Po lexon mesazhet e babit”, – ka shkruar Albani me shaka.Kemi parë se Albani dhe Ameli kanë një lidhje shumë të fortë babë e bijë, prandaj dhe e vogla ka filluar të bëhet ndoshta xheloze për babin e saj. Megjithatë përmes kësaj fotografie Albani jep dhe një shembull të mirë se pavarësisht gjithë angazhimeve në koncerte, kujdeset të krijojë kohë për të kaluar momente edhe me vajzën e tij. /revistawho.com 

Share With:
Translate »
738 Views