Njihuni me 10 maturantët më të mirë të këtij viti

Ministrja e Arsimit, Besa Shahini përmes një postimi në rrjete sociale na ka prezantuar me 10 maturantët ekselentë të Maturës Shtetërore 2020.

Bashkë me fotot e tyre është edhe një përshkrim i shkurtër për çdo maturant dhe gjimnazi përkatës.

“Top10, ju prezantoj me maturantët më të shkëlqyer të Maturës Shtetërore 2020”, shkruan Shahini krah postimit.

Maturantët kanë mbyllur me sukses ciklin e provimeve dhe tashmë janë në pritje të aplikimit në universitete.

Share With:616 Views