Njihuni me babin e Jon

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të mira në medien shqiptare. Por pavarësisht se është person i njohur publik, shumë e pëlqyer nga njerëzit, ajo ka ditur të mbajë gjithmonë larg vëmendjes familjen e saj. Ajo poston fotot me të birin dhe shumë pak me bashkëshortin. Ai quhet Ardit është financier me profesion. Është 8 vjet më i madh se Arbana dhe megjithëse e shoqja është një nga personat më të njohur në Shqipëri, ai ka ditur si të qëndrojë në ”hije”.

Share With:
Translate »
1117 Views