Njihuni me djalin DJ Vicky, foto e parë

Dj Vicky, më në fund është rikthyer në rrjetet sociale pasi gëzoi statusin e tij të ri. Vicky dhe partnerja e tij Amande, dy ditë më parë u bënë prindër të një djali që e kanë pagëzuar me emrin Alen.

Një nga bashkëpunëtorët më besnikë të Flori Mumajesit dhe studios Threedots, e ka ndarë sot emocionin edhe me miqtë virtualë.
 
Përmes një fotoje të postuar në Instagramin e tij, Vicky falënderon të gjithë fansat për urimet, ndërsa në një postim tjetër në Instastory, Dj ka postuar një foto nga dhoma e vogëlushit të sapolindur bashkë me një bllok që mban emrin e tij.

Share With:
Translate »
671 Views