Njihuni me djalin e Adi Krastës, momente nga diplomimi i tij

Adi Krasta, një nga prezantuesit dhe gazetarët më karizmatikë dhe të dashur për publikun, ka ngjallur gjithmonë interesin e shikuesit për jetën e tij private, sepse ka qenë shumë i rezervuar në këtë pjesë. Pak nga ne e dinim se ai kishte një djalë, madje aq të madh sa për të mbaruar shkollën e mesme. Kidstime.al ka siguruar fotot e të birit të maturuar tashmë, teksa po feston diplomimin e tij. Mesa duket ai i ngjan nga babi në fizik, shpresojmë shumë që ai ti ngjajë edhe në intelekt e pse jo edhe në karrierën e ndritur. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1544 Views