Njihuni me familjen e ministrit Ditmir Bushati

Ditmir Bushati ka bërë daljen e parë publike me familjen që e ka mbajtur gjithmonë larg syrit të publikut. Ai është baba i dy fëmijëve, një djali dhe një vajze.  Ata kanë  zgjedhur të kalojë një fundjavë në një nga qendrat komerciale të kryeqytetit, por ministri i Jashtëm Ditmir Bushati, në këtë situatë të rënduar politike në vend duket se nuk e ka fare mendjen te bashkëshortja dhe dy fëmijët. Gjatë gjithë kohës ai është i përqendruar te telefoni, i cili, ashtu siç na ndodh shumicës prej nesh, është si të marrësh punën me vete ngado që shkon.

 

 

Share With:
Translate »
1097 Views