Njihuni me gjyshen seksi

Pothuajse kush e pa, u hamend ngase pamja e saj e jashtme nuk përkon aspak me moshën e saj.

Pra, e besoni a po jo, fashionista që po e shihni në fotografi, është 47 vjeç dhe është gjyshe.

Ajo quhet Zaklinë, dhe nuk ka dyshim që 180 mijë fansat e saj nga e mbarë bota në Instagram, do pyesnin edhe njëherë nëse mosha e saj është me të vërtetë ajo që ka.

Kjo zonjë e cila vie nga Serbia, por, tani jeton në Itali, poston selfie të ndryshme duke përfaqësuar stilin e saj elegant prej një gjysheje e cila gëzon nipër dhe mbesa.

Figura e saj atletike dhe stili elegant e bëjnë atë t’i kenë zili modelet e ardhshme, megjithëse ajo është dekada më e moshuar se ato.

Share With:
Translate »
1039 Views