Njihuni me nënat e VIP-ave shqiptarë, mesazhet dhe dhuratat speciale të 8 Marsit

Nëse doni të njiheni me personin që fshihet pas suksesit të personazheve tanë të njohur, këtë mund ta bëni vetëm më 8 mars. Edhe VIP-at që i ruajnë me shumë fanatizëm njerëzit e afërt dhe sidomos nënat, sot nuk e mendojnë dy herë, por nisin të ndajnë foto dhe mesazhe me të gjithë miqtë virtualë si për të bashkuar në një gjininë femërore, për të dëshmuar më shumë dashuri, por edhe për t’i përkushtuar, qoftë edhe pak çaste, një vëmendje më të madhe njeriut të zemrës.

Edhe sot, në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, shumë prej personazheve të njohur nga bota e showbiz-it e më gjerë kanë postuar foto me nënat e tyre duke u uruar njëzëri festën.

Urimet janë nga të larmishmit dhe më origjinalët. Në fotot e mëposhtme me nënat, mbretëreshat e tyre, siç i quajnë ata, personazhet zgjedhin mesazhin më të spikatur për të uruar njeriun më të shtrenjtë të jetës dhe bashkë me të, të gjitha gratë në botë.

Happy Women’s Day Gezuar festen e Femres!

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Te lumtura dua tju shoh tere jeten! My super women! #happywomensday

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Te dua Mam ❤️

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

https://instagram.com/p/BgEYepwBL4j/?utm_source=ig_embed

Ti je 8 Marsi im, ma'! ❤️ Qofshin te bekuara te gjitha grate dhe vajzat! 🌹

A post shared by FIORI DARDHA (@fioridardha) on

Gëzuar Mam.

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Nene moj e bardha ime Bora te dua shume ! 💖❄️#my #mom

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on

https://instagram.com/p/BgEUpQJBR0p/?utm_source=ig_embed

 

Share With:
Translate »
697 Views