Njihuni me shtatzënën më seksi në botë…

Ferne McCann ka vazhduar të ndaj momente nga jeta e saj me fansat cdo ditë të vitit. E veshur në bikini, ajo shfaq format seksi edhe pse shtatzënë.
26 vjeçarja ka trupin që pak kush mund ta ketë gjatë shtatzënisë dhe e cila është cilësuar edhe si shtatzëna më seksi në botë.  

 

Share With:
Translate »
824 Views