Noizy u kthehet kujtimeve të fëmijërisë, foto me “30 vetë”

Noizy ka publikuar një foto tjetër nga vitet e fëmijërisë. Fillimisht na tregoi sesi dukej fëmijë, në një foto nga afër me të ëmën, ndërsa sot ka gjetur një foto nga ato kur grumbulloheshin gjithë fëmijët e lagjes në shtëpi.

Me ma fal gjith boten, a e dini qe s’eshte mjaftushem ❤️ #IjustfeltLikeSayingIt

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

I përket viteve para se të shkonte në Londër dhe është shumë i vogël. “Edhe atëherë me 30 vet”, shkruan ai duke kujtuar vargun e këngës së tij.

Një lider i lindur…dhe një fëmijë shumë i bukur…Nëse e kemi ngatërruar mes 30 vetash, fëmijët janë të gjithë të bukur.

Share With:
Translate »
741 Views