Nostalgji për Renée-në e vogë, Roberti poston foton më të bukur familjare

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë prindërit e princeshës së vogël Renee. Ata janë shumë të përkushtuar ndaj vajzës së tyre. Shpesh të dy hedhin foto të saj nga më të ndryshmet. Roberti është vënë re që është bërë nostalgjik për periudhën e afërsisht dy viteve më parë. Ai kthehet pas në kohë, duke postuar një foto të Renees vetëm disa muajshe të ardhur në jetë.

Kanë ndryshuar që të tre për gati 2 vite!

Share With:
Translate »
697 Views