Nuk do ta besoni kë ka ururar Madonna në Ditën e Baballarëve…

Madonna ka thumbuar ish-partnerët e saj, Carlos Leon dhe Guy Ritchie, duke publikuar një mesazh sarkastik në “Ditën e Baballarëve”. Këngëtarja ka uruar veten e saj në këtë ditë speciale pasi duhet ta pranojmë, ajo është edhe nëna edhe babai i fëmijëve të saj.

Përmes një postimi të bërë në Instagram ditën e dielë, ylli i pop-it 58-vjeçar ka publikuar një kolazh fotosh të mrekullueshme te familjes së saj me 6 fëmijë. 

Bashkangjitur postimit të saj, Madonna ka shkruar: “Gëzuar Ditën e Baballarëve edhe për mua sepse le ta pranojmë që unë jam nëna edhe babai i fëmijëve. Nuk më intereson fare se çfarë thonë letrat.

 
 

Share With:
Translate »
662 Views