Nuk do ta besoni sa është rritur vajza e Michael Jackson

Emra të njohur kanë marrë pjesë në premierën e filmit “Gringo”, mes tyre ajo që u dallua ishte Paris, vajza e mbretit të popit, Michael Jackson. Harrojeni vogëlushen e dikurshme, Paris është bërë një zonjushë e vërtetë.

19-vjeçarja, e cila ishte pjesë e filmit kishte veshur një fustan të zi pa mëngë. Ajo pozoi me vëllain e saj, Prince, i cili kishte veshur xhinse, bluzë me mëngë të shkurtra dhe një xhiboks të zi.

Paris dhe Prince janë fëmijët e Michael me gruan e tij të dytë, Debbie Rowe, me të cilën qëndroi i martuar nga viti 1996 deri në vitin 1999.

Share With:
Translate »
600 Views