Nuk do ta besoni sa është rriturr djali i Sajmir Tahirit

Gruaja e ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, ka publikuar një foto vërtet të ëmbël. Fatlinda Berisha e cila aktualisht punon si pedagoge ka bërë publike foton e veçantë të djalit të saj të vogël Drini. Në foto duket ish ministri Tahiri teksa përqafon djalin e tij, Drinin i cili buzëqesh. Nga fotoja duket qartë që vogëlushit po i dalin dhëmbët e rinj. Djali i Tahirit po rritet dita ditës dhe padyshim mbetet një vogëlush i lezetshëm.

Share With:
Translate »
1928 Views