Nuk do ta besoni se çfarë i ka blerë Kim vogëlushes North për ditëlindje!

Ajo e festoi ditëlindjen e katërt të fëmijës së saj të parë ditën e enjte. Dhe një ditë më vonë, ylli i spektakleve reality tregoi një nga dhuratat e shumta të North, një qenush i vogël i rracës Pomerian. Bukuroshja 36 vjeçare përkëdheli mikun e saj me pellush në krahë duke jua prezantuar të gjithëve në Snapchat. Në klipin e shkurtër ajo tha që ky qen “ishte kaq I vogël” dhe i pyeti ndjekësit nëse iu pëlqente edhe atyre qenushi i ri i North…
kimp

Share With:
Translate »
710 Views