Nuk reziston as Irina, shfaqet në publik me të bijën

Supermodelja Irina Shayk duket se është shumë fanatike sa i përket jetës private. Ajo është bërë nënë e një vajze që e ka quajtur Lea, para disa javësh në privatësi totale mandje as gjatë shtatzënisë nuk është shfaqur ndonjëherë haptazi, por gjithmonë është munduar të fshehë barkun. Gjithsesi paparacët janë gjithmonë pas saj për të mësuar më shumë rreth saj dhe duket se kësaj rradhe ia kanë dalë.  Ata e kanë fotografuar modelen ruse në Los Angelos teksa shëtiste me vajzën e saj. Irina si gjithmonë dukej në super formë.

Share With:
Translate »
985 Views