Nuri i shtatzënisë, Olta Gixhari publikon fotografi “të nxehtë”

Olta Gixhari është duke shijuar pritjen e ëmbël.

Nuri i shtatzënisë ka rënë mbi aktoren shqiptare dhe barku i saj ka marrë formë.

Olta ka publikuar një fotografi ku ka të veshur një fustan të shkurër në të cilën vihet re barku i rrumbullakosur dhe gjoksi.

Fotografia ka marrë reagime të shumta nga ndjekësit të cilët i kanë thënë se “po duket shumë seksi”.

Share With:
Translate »
26 Views