Olta hapi sezonin veror dhe duket kaq bukur me bikini edhe në javën e 30 të shtatzanisë

Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, po shijon muajt e fundit të shtatzënisë.

Bukuroshja, e cila është shtatzënë 30 javëshe, ka ndarë një imazh me ndjekësit në rrjete sociale.

Ajo duket në formë të mrekullueshme dhe kjo periudhë vetëm se e ka bërë edhe më të bukur.

“30 javëshe shtatzënë”, u shpreh Gixhari.

Të shumta qenë komplimentet që mori në pjesën për komente nga miqtë e ndjekësit.

Olta është kthyer në një figurë shumë të komentuar për shkak të bujës që bëri në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania.

Ajo ishte njëra nga personazhet që u përfol në masë të madhe duke lënë gjurmë të madhe në atë format.

Mund të jetë një imazh i 1 person

Share With:
Translate »
35 Views