Olti Curri dhe Ilda Bejleri “vihen në sedër”, nisen drejt Zaiminës për ta uruar për vajzën

Ditën e djeshme kudo qarkulluan komentet me nota humori të Olti Currit dhe Ilda Bejlerit, sepse nuk kishin shkuar ende ta uronin Zaimina Vasjarin për lindjen e vajzës.

Por mesa duket Olti dhe Ilda janë “vënë në sedër” dhe vendosën të udhëtojnë drejt shtëpisë së Zajminës, në Durrës, për të bërë qokën. Në një ‘InstaStory’ ku Olti shihet përkrah Ildës shkruan: “Erdhëm Zaimina hidhi makaronat…”.Me siguri Zaimina duhet të ketë filluar menjëherë përgatitjet për vizitën e dy miqve të saj më të mirë.

Zaimina Vasjari solli në jetë vajzën e saj Khloe përpara dy muajsh, duke provuar kështu për herë të parë ndjesinë e të qenurit nënë.

Share With:
Translate »
1156 Views