Ora e Tianit shënon 5 muaj pas lindjes

Tiani, vogëlushi i Tunës dhe Patrisit ka rrëmbyer vëmendjen e publikut që nga ngjizja e tij. Falë llogarisë në Instagram të mami Tunës, Tianin e shohim shpesh dhe na është bërë si fëmija i vogël i shtëpisë. 

Dhe sot, në 5-mujorin e lindjes Tuna ka postuar një foto ku Tiani është mbështetur pas një elefanti prej pellushi dhe ora shënon “5 muaj”. I urojmë vogëlushit jetë të gjatë e të lumtur! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
937 Views