Paguan miliona për t’i mbrojtur nga paparacët, por ja ku del foto e parë e binjakëve Clooney

Pavarësisht se kanë paguar miliona dollarë për t’i ruajtur nga syri i paparacëve, pavarësisht se udhëtojnë me avion privat, binjakët Clooney nuk mundën t’i shpëtojnë objektivit të paparacëve. Teksa kanë zbritur në Milano për të bërë disa pushime në shtëpinë e tyre pranë liqenit Como, cifti janë parë me karrocat e të vegjëlve Ella dhe Aleksandër në duar, duke bërë që të gjithë mediat botëerore të fillojnë të flasin prapë për to.

Share With:
Translate »
821 Views