Vetëm 6-muaj pas lindjes, Sara ka arritur të ketë këtë supertrup, fotoja e fundit na la pa fjalë

Trashëgimtarja e Top Media pas lindjes së djalit të saj London Noor është gjithnjë e më Sexy. Duket se ajo po sfidon ndjeshëm dhe motrën e saj Lori aq të lakuar në media për stilin e saj. Sara ka publikuar në Insta stoy një foto ku tregon linjat e saj perfekte, që i lejojnë te veshë një veshje duke nxjerë pjesë të trupit. Kohët e fundit Sara i është shtuar listës së ‘Mami super sexy’ .

 

Share With:
Translate »
1028 Views