Pak para lindjes, aktorja shqiptare publikon fotot e bukura

Fiona Gllavica është aktorja simpatike, që ka fituar pëlqimin e publikut të gjërë.

Fiona u bë e njohur përmes rolit të “Pajteses” në serialin “Çka ka shpija”.

Duket që Fiona dhe karakteri i saj në serial, janë larg, ama janë komportuar në mënyrë perfekte, shkruan “Kosovarja”.

Fiona është një pritje të fëmijës së dytë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fiona Gllavica (@fionagllavica)

Share With:
Translate »
43 Views