Paridi, djali i Ingrit Gjonit bën tatuazh njësoj si mami dhe çmend rrjetin me fotot e tij

Prej disa kohësh, këngëtarja Ingrit gjoni është angazhuar me disa sete fotografike, fotot e së cilave i ka publikuar në rrjetet sociale.

Mirëpo, në setin e fundit, Gjoni ka zgjedhur të bëjë pjesë edhe djalin e saj, Paridin. Nënë e bir kanë çmendur rrjetet sociale: Ingriti si gjithnjë me pamjen e saj tepër joshëse, ndërsa i biri ka mahnitur me aftësinë e tij për të pozuar si një model profesionist. Ingrit dhe Paridi shihen si dy rebelë të vërtetë, me krahët e mbushur me tatuazhe dhe të ulur mbi një motorr Harley Davidson.

 
 

Share With:
Translate »
1869 Views