“Partnerja ime në krim”, Ivanka publikon foton e rrallë

Ivanka Trump postoi një foto të mrekullueshme në Twitter. E veshur me një fustan që kushton rreth 7.990 dollarë para darkës së Gridiron, duket se çapkënia e vogël nuk e lë të qetë dhe i ka rrëmbyer një foto të ëmës në momentet e fundit të përgatitjes. Ivanka shkroi: “Partnerja ime në krim” duke na lënë të kuptojmë se ato janë shoqe të ngushta dhe ndajnë gjithçka me njëra-tjetrën. /Kids’Time/

Share With:
Translate »
696 Views