Pas 2 muajsh, publikohen për herë të parë foto të djalit të Mayës

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Maya Aliçkaj në muajin dhjetor të vitit që lamë pas u bë nënë për herë të parë e një djali të cilin e pagëzoi me emrin e veçantë Jonas.

Mirëpo, Maya ka preferuar që të ruaj privatësinë e tij dhe në rrjetet sociale nuk ka publikuar asnjë foto të vogëlushit. E ftuar së fundmi në emisionin “Si të vishemi” , me Alma Çelaj, Maya për herë të parë ka folur për ardhjen në jetë të Jonas dhe ka nxjerr disa foto të djalit ku ka preferuar të fsheh fytyrën.

“Djali nga do që të ngjajë si nga unë si nga ai në rregull do ishte për mua. Unë kujdesem shumë për të, aq bukur e vesh, aq jam e dhënë pas tij sa që kënaqem shumë me të” , ka treguar këngëtarja ndër të tjera.

 

Share With:734 Views