Pas fotove fantastike të shtatzanisë, lind këngëtarja e njohur

Pas aq shumë e shumë fotosh të bukura shtatzanie, Ciara dhe bashkëshorti i saj Russell Wilson, i uruan mirëseardhjen vajzës së tyre Sienna Princess Wilson.

Ciara gjatë ditës së sotme ka postuar një fotografi në rrjetin e saj social “Instragram” duke dhënë lajmin që është bërë nënë.
“E dashura Sienna Princess Wilson, pa marrë parasysh sa të mëdha të jenë dallgët, ne gjithmonë do të jemi qetësia jote në stuhi. Të duan shumë Mami dhe Babi”, shkruan ajo.
31 vjeçarja, është gjithashtu nënë e djalit 2 vjeçar nga lidhja e mëparshme që kishte me reperin Future Zahir.

ciara

 

Share With:
Translate »
1319 Views