Shikoni sa bukur i këndojnë mami Norës për ditëlindje Renee dhe Roberti

E vogla Renee duket se ka trashëguar cilësitë më të mira të njerëzve që e rrethojnë. Ajo na ka surprizuar të gjithëve ndërsa i ka kënduar të ëmës së saj, këngëtares Nora Istrefi këngën e famshme të ditëlindjes “Happy birthday to you” ndërsa i ati Robert e shoqëron me piano. Këtë video kaq të ëmbël e ka shpërndarë teze Era dhe në pak minuta video ka marrë qindra like. Edhe pse mami  Nora nuk e ka sot ditëlindjen, Renee e uron kur t’i mbushet mendja.

Share With:
Translate »
1082 Views