Vjen në jetë fëmija i katërt i futbollistit, mësoni gjininë dhe emrin

Legjenda e Liverpoolit, Steven Gerrard dhe bashkëshortja e tij, kanë mirëpritur fëmijën e tyre të katërt, një djalë , pas tre vajzave. Këtë e bëri të ditur vetë 36 vjeçari përmes një postimi në rrjetet sociale, ndërsa zbuloi emrin me të cilin kanë bekuar vogëlushin me emrin Lio George, Ai ka thënë se tashmë familja e tij është kompletuar me djalin Lio George , i cili erdhi ne jetë pas tre vajzave. Steven Gerrard duket si një baba tradicional shqiptar.

Share With:
Translate »
1100 Views