Pas lajmit për ndarjen nga gruaja, këngëtari shqiptar mbyll gojët e ‘liga’ me këtë foto

Disa ditë më parë u përfol për një ndarje të këngëtarit Korab Shaqiri nga bashkëshortja e tij Lulkacela. Në lidhej me lajmin e publikuar në portale të ndryshme, asnjhëri prej tyre nuk reagoi.
29401727_1958139887835274_7112584121280364544_n (1)
Këngëtari ka dashur të tregojë se gjërat në çift vazhdojnë të jenë në rregull. Ai ka komentuar në një foto të bashkëshortes dhe djalit të tyre, “Lumturia e mamit dhe babit t’vet”- ka shkruar mbi foton e publikuar.

 

Me këtë koment këngëtari ka treguar se ai vazhdon të ketë një familje të bukur dhe të lumtur dhe se lajmi I ndarjes mund të jetë vetëm një thashethem.

Share With:
Translate »
2829 Views